Close

O nás

Společnost TOP Recruitment s.r.o. byla založena v roce 2005 s cílem nastavit vysoce individuální a profesionální přístup ve spolupráci s vybranými klienty v oblastech náboru a přímého vyhledávání.

Od začátku 2013 působíme prostřednictvím naší pobočky i přímo na Slovensku. Můžeme tak svým klientům poskytovat své služby na vysoce profesionální úrovni se znalostí slovenského trhu, která nám umožňuje obsáhnout oba pracovní trhy při hledání vhodných kandidátů.

Od roku 2017 jsme členem celosvětové profesní organizace IMD International Search Group.

Náš tým

Pavel Smejkal

Pavel má bohaté mnohaleté manažerské zkušenosti z prestižních nadnárodních společností, a to jak z oblasti FMCG (Procter and Gamble, Nesté/Danone, Tchibo), tak z odvětví dopravy a logistiky (DHL) i profesionálních služeb (OKIN). V těchto společnostech zastával vedoucí manažerské pozice s odpovědností za provoz, obchod a později za řízení divize i celé společnosti. Pavel Smejkal je zkušeným manažerem, který umí vést týmy různé jak svou velikostí, tak svou náplní a obsahem.

V roli výkonného ředitele společnosti TOP recruitment, s.r.o. Pavel zúročuje své bohaté profesionální zkušenosti, v nichž je podstatná a pro klienty společnosti cenná znalost a praktická zkušenost z různých odvětví průmyslu, výroby, obchodu a služeb a především zkušenosti s řízením firemních procesů a týmů.

Pavel je absolventem fakulty financí Vysoké školy ekonomické v Praze. Kromě češtiny, která je jeho mateřským jazykem, hovoří plynně anglicky.

Pavel Moťka

Pavel má více než 16 let zkušeností z managementu prestižních nadnárodních společností, převážně technických oblastí automobilového průmyslu a medicíny. Působil ve společnostech jako Robert Bosch nebo Phillips Medisize (KOCH Industries) na vedoucích pozicích výroby, operations, inženýringu, zákaznického servisu a logistiky. 

Déle než 10 roků se věnuje osobnostnímu rozvoji a zkvalitňování pracovních i soukromých vztahů. Je certifikovaným NLP praktikantem, zabývá se studiem Enneagramu – dynamické typologii osobnosti. Věnuje se koučinku a mentoringu.

Pavel vystudoval Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně. Kromě mateřského jazyka češtiny hovoří plynně německy a anglicky.

Andrej Šaling

Andrej začal pracovat v oblasti executive search po dlouholetých zkušenostech na řídících pozicích v oblasti prodeje, péče o zákazníka, rozvoje obchodu a provozu. Aktivity v komerčním i veřejném sektoru byly zaměřeny převážně na IT, telekomunikace, marketing a služby.

V průběhu této doby postavil úspěšné týmy v malých společnostech, i v korporacích. Rozhodnutí využít získané zkušenosti a kontakty právě v personální oblasti se rozhodl realizovat v roce 2015. Od té doby úspěšně pomohl obsadit řadu specializovaných a vyšších řídících pozic v několika zemích. Mimo jiné se zabývá individuálním kariérním poradenstvím pro střední a TOP management společností a dále se věnuje managementu poradenství pro rozvíjející se společnosti.

Andrej studoval City University of Seattle a mluví anglicky.

Želmíra Schmidtová

Želmíra má víc než 15 let zkušeností z oblasti profesionálního náboru zaměstnanců, executive search, personálního poradenství a také z oblasti vnitropodnikového řízení HR.

Před nástupem do společnosti Top Recruitment Želmíra pracovala u jednoho z lídrů na světovém a slovenském pivovarnickém trhu – SAB Miller (Pivovary Topvar), kde působila na pozici HR business partner/HR generalista pro oddělení obchodu a distribuce. Svou profesionální kariéru odstartovala roku 2001 v přední mezinárodní personálně-poradenské společnosti, kde se jako Consultant a později jako Senior Consultant specializovala na obsazování středních a top manažerských pozic na Slovensku. Její portfolio zahrnuje oblasti managementu, financí, výroby a především logistiky a obchodu.

Želmíra vystudovala obory Anglický jazyk a Literatura na Universitě Komenského v Bratislavě. V průběhu své profesionální kariéry si vzdělání doplnila kurzy v oblasti behaviorálních metod, talent managementu a managementu výkonu. Kromě rodné slovenštiny a plynulé angličtiny Želmíra rozumí i německy a francouzsky.

Naše hodnoty

Hlavními principy společnosti Top Recruitment je budování dlouhodobého vztahu a intenzivní spolupráce s klienty. Samozřejmostí je poskytování nadstandardně kvalitních služeb a v neposlední řadě otevřená komunikace a partnerství.